ROZKŁADY JAZDY

LUBIN- CHOBIENIA- LUBIN RDD- Kursuje od poniedziałku do piątku prócz świąt  
Przystaneknr przystankugodziny odjazdugodzina odjazdu
Lubin, al. Niepodległości Centrumnr 01 / nr 029.1010.55
Lubin, ul. Paderwskiego- Rondonr 01 / nr 029.1210.53
Lubin, ul. Paderwskiego- Obwodnicanr 01 / nr 029.1410.51
Składowicenr 01 / nr 029.2010.45
Koźlice/Zalesienr 04 / nr 039.2210.43
Mlecznonr 01 / nr 029.2510.40
Juszowicenr 01 / nr 029.2710.38
Rudna, ul. Kolejowa (pętla)nr 029.3010.35
Rudna, ul. Polnanr 01 / nr 029.3210.33
Rudna- cmentarznr 41 / nr 429.3410.31
Rudna- Gwizdanównr 39 / nr 409.3610.29
Gawronkinr 37 / nr 389.3810.27
Gawronynr 35 / nr 369.4910.25
Studzionkinr 33 / nr 349.4210.23
Orsknr 01 / nr 029.4610.19
Chełmnr 06 / nr 089.4910.16
Brodowicenr 31.1 / nr 32.19.5110.14
Nieszczycenr 04 / nr 079.5510.10
Radoszycenr 29 / nr 309.5810.07
Chobienia, ul. Rynek (pętla)nr 0210.0210.03
LUBIN- ORSK RDD- Kursuje od poniedziałku do piątku prócz świąt  
Przystanekgodziny odjazdugodziny odjazdugodziny odjazdu
Lubin, al. Niepodległości Centrum7.3011.3013.35
Lubin, ul. Paderwskiego- Rondo7.3211.3213.37
Lubin, ul. Paderwskiego- Obwodnica7.3411.3413.39
Składowice7.4011.4013.45
Koźlice/Zalesie7.4211.4213.47
Mleczno7.4511.4513.50
Juszowice7.4811.4813.53
Rudna, ul. Kolejowa (pętla)7.5011.5013.55
Rudna, ul. Polna7.5211.5213.57
Rudna- cmentarz7.5411.5413.59
Rudna- Gwizdanów7.5611.5614.01
Gawronki7.5811.5814.03
Gawrony8.0012.0014.05
Studzionki8.0212.0214.07
Brodowice8.0412.0414.09
Chełm8.0612.0614.11
Orsk8.1012.1014.15
ORSK- LUBIN RDD- Kursuje od poniedziałku do piątku prócz świąt  
Przystanekgodzina odjazdugodziny odjazdugodziny odjazdu
Lubin, al. Niepodległości Centrum8.5112.5114.56
Lubin, ul. Paderwskiego- Rondo8.4912.4914.54
Lubin, ul. Paderwskiego- Obwodnica8.4712.4714.52
Składowice8.4112.4114.46
Koźlice/Zalesie8.3912.3914.44
Mleczno8.3612.3614.41
Juszowice8.3312.3314.38
Rudna, ul. Kolejowa (pętla)8.3112.3114.36
Rudna, ul. Polna8.2912.2914.34
Rudna- cmentarz8.2712.2714.32
Rudna- Gwizdanów
8.2512.2514.30
Gawronki8.2312.2314.28
Gawrony8.2112.2114.26
Studzionki8.1912.1914.24
Brodowice8.1712.1714.22
Chełm8.1512.1514.20
Orsk8.1112.1114.16

 

Comments are closed